Instrukcja korzystania ze strony

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP ZSCKR umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na tematy.  Po kliknięciu na odnośnik z nazwą tematu, przechodzimy do niego.

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pozycja "Szukaj na stronie" umieszczona po lewej stronie w menu głównym .Po kliknięciu na pozycję ukażą się dalsze instrukcje oraz pole w które wpisujemy żądany tekst. 

W lewj górnej części strony znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl/).

Na stronie znajduje się  odnośnik do głównej strony serwisu internetowego Zespołu Szkół Rolniczych imienia Wincentego Witosa w Suwałkach (http://zs7.edu.pl).

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu Adobe Reader. Przy każdym pliku podany jest jego format oraz wielkość, np. .pdf 100 KB, co należy odczytać jako dokument utworzony w formacie .pdf i mający wielkość 100 KB.